| alyskumpy a întrebat:

Buna TPU as vrea sa ma ajutati daca se poate...am un laptop Apple powerbook G4 iar cand il deschid imi apare doar monitorul albastru si sageata de la mouse oare de ce nu se deschide?

Răspuns Câştigător
| iRobby a răspuns:

Acest tip de eroare se numeste "Bluescreen", ce trebuie sa faci, este re reinstalezi sistemul de operare, in cazul tau iOS, dar cred ca o sa te coste ceva, caci un sistem de operare de la Apple am auzit ca Costa in jur de 500Ron. Sper ca te-am ajutat, funda?

1 răspuns:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Roaga un prieten sa incerce sa-ti instaleze un windows compatibil, pe care il are pe cd.