| anonim_4396 a întrebat:

Nu pot deschide iPAdul! va rog ajutati-ma este nou nout din magazin garantie totce trebuie si nu se deschidestraight facestraight face imi apare cand il deschid igla apple si apoi apare un cablu USB i scrie iTunes... ce sa fac sal deschid?sad dau fundita sad

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Conecteaza-l,du-te la iTunes si acolo isi ia programele necesare.

3 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Cere conexiune la internet.Cupleaza cablul si apoi introdi mufa usb la comp si de acolo te prinzi tu ce urmeaza, posibil sa vrea cd de instalare.Succes

| R11 a răspuns (pentru traveler):

Ce cd?:-s nu am primit cd...doar cablu si atat! oricum e original cu siguranta.nu stiu ce sa imi fac cu ell. cand il conectez la comp in my computer imi apare un isier nou ''Apple'' cu o camera foto ca si iconitastraight face si cand dau clik apare Microsoft office si alte programe precum acestastraight face