| VIO55 a întrebat:

As vrea sa stiu care este cel mai bun antivirus pe care il pot lua free din cauza ca am impresia ca am un spyware in pc si avira nu il detecteaza.

Răspuns Câştigător
| CribSeb a răspuns:

Eu folosesc Avast 5 de 2 ani de zile il gasesti usor si foti sa iti faci licenta pana in 2038, is face update automat si iti detecteaza toti virusi are si setare pentru adresele de web care sunt suspecte sau virusate te avertizeaza automa(nu te lasa sa intri pe el doar cu acordul tau) la fel si daca descarci un fiser virusat ti-l sterge automat din pc. Sper ca ti-am fost de ajutor.Succes

14 răspunsuri:
| AxelBv a răspuns:

Incearca Malwarebytes

| stlucian a răspuns:

Avast.Vezi aici:
http://videotutorial.ro/......-video-hd/

mai jos si video si e valabil 1 an:D

| Muwz a răspuns:

AVG.
Funda?

| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Gasesti antivirus cu licenta si la 80 de lei pentru 3 PC( Bitdefender Total Security 2013), am primit oferta pe email, fa o cheta cu 2 prieteni si sunteti asigurati complet. Altfel, incearca AVAST.

| justsummer a răspuns:

Eset nod 32 si dupa gasesti user name-uri si parole pe net.

| CorNNeL a răspuns:

Cel mai bun antivirus care detecteaza tot este NOD 32 incearca-l si no sa-ti para rau, Ps BAFTA funda?

| andreebutterfly a răspuns:

Buna!
AVG am avut la un moment dat merge destul de bine, oricum de multe ori am luat de pe net. am zis mai bine cumpar unul si am incercat avira chiar daca trece de 1 milion, dar nu am probleme.
Succes!

| Madelinee a răspuns:

Bitdefender.

| oNNeRuNN a răspuns:

AVAST fundabig grin?

| iuli104 a răspuns:

Poti lua IObit malware fighter 2.0 este gratuit si te scapa de virusi si spyware-uri din windows care antivirusii normali nu ii depisteaza. FUNA?happy

| KaraNirwan a răspuns:

Foloseste ceea ce s-a prezentat in articolul de la acest link http://pentru-pc.org/......n-windows/
Cu siguranta vei scapa de virusi!

| GamerBoy479 a răspuns:

Eset,il poti lua de aici uite : http://www.pefelie.net/......load-free/

| ChioveanuDanniel a răspuns:

Imcearca Kaspersky este Foarte bun Funda?