| Acaikus a întrebat:

Buna TPU as vrea sa stiu ce fel de jocuri merg pe acest pc-ul cu urmatoarele date big grin : Procesor : Intel, Pentium Dual Core, 2000 Mhz (2ghz)
Memorie (RAM) : 4096 MB, DDR3, 1066Mhz
Placa Video : nVidia; GeForce, 1024 mb; DDR3
dau funda pentru jocurile care imi placbig grin

Răspuns Câştigător
| tiger010 a răspuns:

Salut.

Uite aici niste jocuri: http://forum.computergames.ro/......chment.php

Ar trebui sa-ti mearga in low setting(unele posibil sa necesite rezolutie mica pentru a le putea juca normal) si cele din 2010.

bafta :)

1 răspuns:
| BaDBoy_3459 a răspuns:

Pai merge Counter-Strike 1.6 Fifa 07 08 09 Gta Vice City sau San Andreas si nu mai stiu happybig grin