| Blalala a întrebat:

Buna TPU happy. As vrea sa stiu... mai stiti si voi chestii gen Callhim? Dalea care le scrii pe google si se intampla ceva miraculos rolling on the floor))))). miraculos in ghilimele. Dau funda celui ce imi spune mai multe! happy

Răspuns Câştigător
| geonytos a răspuns:

Scrii in bara de adrese de la browserul tau urmatoarea adresa: www.cutare.homo.com; "cutare" poate fi inlocuit cu numele unui prieten sau dusman de-al tau. Vei vedea ce iti apare pe ecran!

2 răspunsuri:
| ioanamaria56 a răspuns:

Eu stiu doar una... Aia, zerg rush, cred ca o stii si tu. Dai click pe O-urile care iti apar sa manance anunturile de pe Google (sau cum zic eu Goagle).

| Davox a răspuns:

Aia cu zerg rush e cea mai tare