| DarkBlood32 a întrebat:

Deci,mi-e frica. Ce se intampla daca sau pe callhim si imi scriu numele? worried

8 răspunsuri:
| MeridaOcean a răspuns:

Http://youtu.be/y0mIgeqOoKA cam asta apare :)))

| Steffani a răspuns:

Iti apare un tip dezbracat care danseaza si tine in maana o pancarta cu numele taau happy funda? love struck

| KerrigaNee a răspuns:

Callhim.org? asta? pentru ca am dat search, m-am uitat putin, si ce brainwash iti face site-u ala. straight face

| DarkBlood32 explică (pentru KerrigaNee):

Cum arata? te sperie? crying

| KerrigaNee a răspuns (pentru DarkBlood32):

Pai apoi dupa ce am dat "skip intr-o" ca ma enerva pe constiinta si iisus si alte porcarii de genu, imi aparea acolo ceva, si am dat pe link-u din mijloc si mi-au aparut niste rugaciuni straight face... straight face

| DarkBlood32 explică (pentru KerrigaNee):

Pai si ai facut infarct, te-ai speriat? laughing

| KerrigaNee a răspuns (pentru DarkBlood32):

Frate. bibar asta iti ia si logica? esti sigura ca vorbim de acelasi site?