| LittleQween a întrebat:

As vrea si eu niste programe (site-uri) de creat GIF-uri. Am vazut ca se pot si photoscape,dar acolo nu ii pot adauga muzica,de asemenea am vazut ca multe persoane folosesc "Flipagram", stie cineva cum se foloseste, si daca se poate folosi online, sau daca este doar o aplicatie pentru telefon? (Se poate pe Nokia lumia )?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și de ce nu folosești Photoshop? E cel mai bun program, îți permite să faci orice, ideea e să te pricepi. Îl descarci și cauți pe youtube tutoriale, până înveți puțin. Îți trimit prin mesaj un site care te poate ajuta.

| packman a răspuns:

Pe triburile online, forumul extern sunt 1 admini care te poat ajuta la crearea gif-urilor... ei numesc sportul asta : semnatura", funda?