| GabriellaGabbi a întrebat:

Fundă.Bună am telefon Nokia Lumia 625 si as vrea sa îmi descarc muzica de pe internet direct de pe el sau sa îmi instalez aplicatie speciala pentru asta.Imi spuneti va rog aplicatii sau site-uri unde pot descarca? Multumesc mult! Sa menționez ca am Windows 8.

Răspuns Câştigător
| Soldier92 a răspuns:

Descarca Opera mobile si e la fel ca pe pc. iar pentru a descarca muzica intri pe www.muzmo.ru ( RU nu RO ) scrii numele melodiei bagi codu ala si download :P Asa fac si eu. Fundita? :D

| GabriellaGabbi explică (pentru Soldier92):

Cum se descarca pe site-ul ala? Ca e in rusa si nu inteleg nimic. laughing

| Soldier92 a răspuns (pentru GabriellaGabbi):

Dai click pe a 3a optiune "поиск " care inseamna "CAUTARE" ( are ca icoanita o lupa) apoi iti apare casuta aia unde bagi numele melodiei, bagi un cod pe care ti-l arata acolo si apesi pe "НаЙтИ " ( care inseamna GASESTE) de mai multe ori pana iti apare melodia. Vezi ca manele nu cred ca are. tongue

| GabriellaGabbi explică (pentru Soldier92):

Am reuşit tongue doar că atunci când dau să-mi descarce melodia ei îmi dau să o ascult. -_-

| Soldier92 a răspuns (pentru GabriellaGabbi):

Dai click dreapta pe player si dai Save audio as...winking

5 răspunsuri:
| manablitz a răspuns:

Poti lua Music+ din Magazin si ppti asculta muzica pe net si daca iti place vreo melodie o piti diwnloada.