| Dialog17 a întrebat:

azi cand am venit de la scoala mi-am aprins calculatorul, am stat putin pe mess, am stans pc-u si peste jumatate de ora l-am aprins iar si nu se mai aprindea unitatea... oare ce sa aiba? sad nu mi sa mai intamplat pana acum

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Cel mai probabil, e o problema la placa de baza sau la alimentare. Din moment ce nu pot sa-mi dau decat cu presupusul, in momentul de fata, te sfatuiesc sa-l duci la un service.

Singura optiune disponibila.

| Vlad5631 a răspuns:

Cum a spus Ronnix.