| AmxMod a întrebat:

Salut astazi la ora 19:00 ma uitam la TV la film. si PC ami era stins. si sa laut curentu si dupa 2 minute a venit curentu am aprins TV sa vad filmu in continuare, si dupa ce sa gatat filmu am mers afara si acuma cand am venit am aprins PC si monitoru nu mi se aprindea desi unitatea functiona, si l-am stins din spate de la buton si acuma mege. oare ce a fost ce bai?

Răspuns Câştigător
| Cudeea a răspuns:

Uneori,cand se ia curentul brusc se poate intampla asta la monitor. De obicei nu e nimic grav, dar repetat se poate strica.