| fluturascolorat a întrebat:

azi mi-am dat seama ca cineva mi-a intrat pe id de mess(imi arata ca am intrat dupa alt calculator pe id respectiv)am sters id de pe yahoo... dar imi este frica sa nu imi fi intrat in calculator si sa vada ce scriu si din astea.Este posibil sa imi fi intrat in calculator si daca da ce as putea sa fac? fundita

Răspuns Câştigător
| PRamona a răspuns:

Sall! s-ar putea sa fie doar un "spargator de parole " mai bine iti faci alt idwinking, iar chestia cu intratul in calculator ...as putea zice ca e un hacker ( hackerul este tot un om care iti poate controla tot calculatorul; de la miscatul sagetii de la mouse-ului pana la stergerea windows-ului).Dar eu cred ca tia spart parola.In orice caz daca vezi ca calculatorul o ia razna,du-te la un centru de informatica sau ceva de genu ca sa il repare ( iti zic din propria experienta, pentru ca si eu am avut un hacker, si o parola sparta laughing )

Sper ca te-am lamuritwinking funda?

6 răspunsuri:
| Takocska a răspuns:

La aste de hacker nu poti face nimic ei fac ce vor pur si simplu nu poti face nimic impotriva ei

| valentingb a răspuns:

1. e imposibil sa fi intrat cu id-ul pe computer. imposibil. Doar nu aveai ca parola ip.ul tau. si asa tot imposibil era
2. nu trebuia sa stergi contul.trebuia doar sa schimbi parola
3. poti reface contul, cu acelasi nume daca mai e disponibil.foloseste alta parola.

| ZvT a răspuns:

Se scrie de pe alt calculator nu după alt... nu suntem unguri. Aruncă unitatea pe geam, au aflat hackerii plătiţi de mafie că eşti informator C.I.A.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un EL sau EA, care iti stie parola.Schimba parola sau fa-ti alt cont si inchidel pe cel vechi. Poti pune parola si pe calculator, pentru a nu mai intra nimeni pe el.Dar ai mare grija sa nu o uiti.Mult noroc.

| AlexNet74 a răspuns:

Ccum sa faca alt ID...sa schimbe doar parola

| babe100 a răspuns:

Daca mai poti intra inca pe id atunci iti poti schimba parola si sa nu te stresezi ca poate e doar un prieten sau o simpla persoana care ti-a aflat parola. Daca e vorba de un hacker atunci chiar nu stiu. Informeaza-te de la cineva care se pricepe la pc-uri si afla cum poti scapa de asa-zisul hacker.