| fluturascolorat a întrebat:

azi mi-am dat seama ca cineva mi-a intrat pe id de mess(imi arata ca am intrat dupa alt calculator pe id respectiv)am sters id de pe yahoo... dar imi este frica sa nu imi fi intrat in calculator si sa vada ce scriu si din astea.Este posibil sa imi fi intrat in calculator si daca da ce as putea sa fac? fundita

1 răspuns:
| Madaliinaaa a răspuns:

Schimba parola :-ss Messenger - My account info. Dar exista posibilitatea sa iti fii intrat hackeri in pc. In fine tu schimba parola! Bafta :*