| MaRius_Maxymus_2000 a întrebat:

Cand deschid Google Chrome in loc de Google imi apare Ask.com. sad Cum fac sa-mi apara iar Google? Eu folosesc ca navigator de internet Google Chrome.

Cel mai complet si folositor raspuns primeste FUNDA! :'(

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Atunci du-te tot in Settings si la categoria "Appearance" ai un buton "Change" -> apasa-l si pune-ti pagina HOME sa fie Google.

3 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Intri in Optiuni (in colt dreapta sus sunt trei linii orizontale) -> Setari -> La pornire, selectezi deschideti o anumita pagina sau un set de pagini -> setati paginile -> stergi ask.com si scrii google.ro -> Ok. apoi inchizi browserul si il deschizi din nou. Funda?

| miTzuliK93 a răspuns:

Apesi CTRL+H -> in stanga te duci la Settings -> cauti butonul "Manage search engines" si alegi Google.

| MaRius_Maxymus_2000 explică (pentru miTzuliK93):

Nu merge! sad

| miTzuliK93 a răspuns (pentru MaRius_Maxymus_2000):

Atunci du-te tot in Settings si la categoria "Appearance" ai un buton "Change" -> apasa-l si pune-ti pagina HOME sa fie Google.