| Luci88 a întrebat:

cand deschid laptopul primesc un avertisment de la antivirus: Amenintarea a fost detectata la accesarea web-ului de catre aplicatia: C:/windows system32/rundll32.exe va rugam sa trimiteti acest obiect la ESET pentru analiza. ce trebuia sa fac ca sa dispara acest virus? oare de asta mi se blocheaza laptopul? Funda:*

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Dezinstaleaza ESET Nod 32 Antivirus. Intra pe Bitdefender online, instaleaza-l si scaneaza-ti laptopul. Ai un virus.
Uite: