Cand intru pe internet, nu se mai redau videoclipurile.Pagina arata normal, dar videoclipul lipseste cu totul.Nu il arata.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Spune-mi ce browser folosesti in primul rand adica:chrome, mozila, internet explorer, opera, safari etc.Si in al doilea instaleaza si tu Adobe flash player.Bafta!

1 răspuns:

Folosesc chrome. Flash player l-am instalat si a mers perfect pana acum, cand am avut problema.Am sa incerc sa-l reinstalez si daca merge iti zic.Mersi!