| denisadr a întrebat:

Care este mai bun, LG G pro lite sau HUAWEI ascend P6?
Repede

12 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns (pentru gelu1970):

Doar site-ul ala in spaniola l-ai gasit? laughing
Oricum, recomand Ascend P6, sunt fan LG, dar Ascend P6 e mult mai bun, G Pro Lite este varianta de buget a super smartphonului G Pro, pe cand Ascend P6 este varful de gama al celor de la Huawei de anul trecut, bate pe GPL in toate categoriile cand vine vorba de ecran si performante, bateria nu e asa buna si e mai mic, in rest nu cred ca e ceva in dezavantajul lui

| gelu1970 a răspuns (pentru AlexL28):

Google il traduce automat pentru cei ce inteleg doar romana

| AlexL28 a răspuns (pentru gelu1970):

Da, dar exista compari.ro, care e mai bun si e in romana

| gelu1970 a răspuns (pentru AlexL28):

In telefonie nu mi se pare iesit din comun. insa gusturile nu se discuta

| AlexL28 a răspuns (pentru gelu1970):

Ontopic: Tu care il recomanzi la baiat? happy

| gelu1970 a răspuns (pentru AlexL28):

P6 e superior, desi dintre cele doua nu ma incanta niciunul.

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Huawei Ascend P6 deoarece se fabrica un se fabrica si Iphone
http://bit.ly/1lYxN9P (link generat de conversion marketing)

| AlexL28 a răspuns (pentru CristinaMaria1987):

Mda, in Foxconn se fabrica o groaza de branduri celebre

| MihaelaCarbunaru a răspuns:

Huawei p6 desigur este facut la o fabrica care face calitate. http://bit.ly/1nIbGA6

| SeNNNz a răspuns:

LG G pro lite. Arata mai bine, E mai mare, E mai nou Funda?

| denisadr explică (pentru SeNNNz):

SI totusi i-se gasesc greu accesorii. Desi Huawei are cateva probleme (sunet, pozitia mufelor, etc.) are si unele puncte fortre.(si este facut de chinezi...)