| Ionut_Yonutz_1995 a întrebat:

care imi spune cum sa imi aflu emailul de la contul de metin? Deci uite cum sta treaba! ieri am primit ban pe cont si nu am av hack si nici nu am injurat si nu stiu de ce am primit ban. Problema este ca eu nu mai stiu emailul pe care mi-am facut contul si stafful jocului nu imi spune pentru ca cica sunt date confidentiale. Miam uitat si mailul si am luat ban pe cont, iar acum as vrea sa aflul mailul contului dar nu stiu cum! Daau funde celui care ma ajuta sa imi fac rost de mail la cont! Multumesc

1 răspuns:
| o0lDeYnl0o a răspuns:

Salut. Nu ai cum sa il mai afli doar daca intrii pe toate adresele tale de yahoo si cauti acel conthappy