| Canabis011 a întrebat:

Buna TPU am un cont banat pe metin2 ro. Nu asta este problema.Problema este ca mi-am uitat emailul pe care a fost creat contul. Sa recapitulam contul il stiu parola o stiu dar nu imi mai stiu emailul pe care a fost facut contul! Ce sa fac sa pot gasi emailul pe care l-am creat? Dau zeci de funde celui care ma ajuta!

6 răspunsuri:
| Search69 a răspuns:

Nu o mai poti afla.

| Fuck0FF a răspuns:

Logheazate pe site si poate iti apare email-u si restul datelor.

| Sinistratu a răspuns (pentru Fuck0FF):

Esti prost? are contul banatlaughing) cum vr sa se mai logheze?

| Fuck0FF a răspuns (pentru Sinistratu):

Mars ma, eu m-am putut loga pe site cu tot cu ban!

| Sinistratu a răspuns (pentru Fuck0FF):

Esti u prost ca nu ai cum...iti zice contul este banat si trebuie sa accesezi suport oligofrenule!

| Fuck0FF a răspuns (pentru Sinistratu):

Hai mars.