| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU cati abonati imi trebuie pe canal de youtube ca sa pot castiga bani si cam cat se castiga?

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Nu iti trebuiesc 1.000 de abonati. Daca faci parteneriat cu Google Adsense, poti sa faci de la bun inceput. Si nu, nu se ia in calcul like-urile si dislike-urile. Se iau in calcul vizualizarile si click-urile pe reclame. Dar trebuie sa ai peste 2.000 de vizualizari pe videoclip ca sa primesti ceva... ca altfel nu depasesti suma de 60 de centi laughing Banii ii poti primi prin Western Union, prin Posta Romana (dureaza foarte mult) sau prin cardul de credit prin contul IBAN al cardului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aha si cu cat am mai multi abonati primesc mai multi bani pe like? Si unde imi voin banii? Cum ii primesc? Si iti dau funda! Daca imi raspunzi la intrebari!

| Shriti a răspuns:

Iti trebuie cel putin o mie de abonati, si incepand de la o mie de like uri pe video primesti 50 centi pe like si ti se ia 20 centi pe dislike