| anonim_4396 a întrebat:

Salut,daca am 1000 de abonați si can 800 de viziomari pe youtube câți bani adi castiga?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe la 10.000 viewuri per clip daca scoti 1$ e bine

| aXy99 a răspuns (pentru suntserios):

Scoti vreo 2-3$ la 10k.

| T0T a răspuns:

Deci ai mai multe abonări ca vizualizări? laughing Eu încet încet mă apropii de 20 000 și am de abia 300-400 abonați. Nu am scos nici măcar 1 euro.

| T0T a răspuns (pentru T0T):

De fapt am mai puțini abonați decât credeam...

18.199
De Vizionări
De Abonați

| SergiuBoss11 a răspuns:

Nici macar un euro

Răspuns utilizator avertizat
| octa2021 a răspuns:

Eu fac videouri cu mesaje, din cauza asta nu am vizualizări, a fost doar experienta pentru mine ca sa ma acomodez cu youtube-ul dar vreau sa ma apuc de ceva serios in care sa fac filmări sa editez si sa iasă ceva interesant. Întrebarea a fost mai mult, sa pot sa îmi dau seama cat sar castiga.