| BiancaDenisa a întrebat:

Ce inseamna cand ciupesti pe cineva pe facebook?

7 răspunsuri:
| Dreamer a răspuns:

,,Sa ciupesti pe cineva pe Facebook''?! - e ca si cand ai saruta-o pe Angelina Jolie...pe webcam, aiurea rau de tot! laughing)
PS: habar - n-am, sunt singura persoana (cred) care nu suporta retelele de socializare. Daca vreau sa-mi fac prieteni pur si simplu ies afara din casa si ii gasesc! happy

| BloodMagickNecromance a răspuns:

În primul rând nu "ciupești", ci "împungi/împingi".
Nu înseamnă nimic. E doar o chestie să te bagi în seamă. Doar de distracție, dacă o pot numi așa.

| Boniboon a răspuns:

laughing. Aceasta chestie cu ''ciupitul'' este doar pentru a atrage atentia cuiva. De cele mai multe ori ciupesti pe cineva atunci cand vrei sa-i transmiti ceva, desi nu-l cunosti. Spre exemplu, pe mine m-au "ciupit" persoane pe care nici macar nu le cunosc.

| Muhteşem a răspuns:

Buna.Cand ciupesti pe cineva pe facebook e la fel ca si cum dai buzz pe messenger.

| costin1306 a răspuns:

De fund? laughing Mai nimic, inseamna ca l bagi in seama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, ii apare pe perete ca l-ai ciupit si ciupitura te ajuta ca sa te bage in seama aceea persoana.

| bebitz_9310 a răspuns:

Crek ca il iubesti nu's sigur