| 889298 a întrebat:

Buna TPU.
Ce laptop imi recomandati pentru programe AutoCAD, CAD/CAM, Photoshop, etc?
Am auzit de ASUS, este bun?

Răspuns Câştigător
| Isabellaღ a răspuns:

Fratele meu are ASUS si zice ca e foarte bun! Merge repede(a lui are 4 procesoare) si are tot felul' de programe pe el.Am vrut sa imi cumpar si eu dar pana la urma mi-am luat Dell...si asta e foarte bun. Sper ca te-am ajutat!

5 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Depinde de procesor, si de placa video, nu conteaza de cine-i facut.

| spinake a răspuns:

Conteaza si ce piese are laptopu, nu neaparat firma.

| MihaiCF a răspuns:

Uite aici un model bun la un pret accesibil: http://www.laptopreview.eu/laptopuri/asus-k53u-sx003d/

| Darkn3ss a răspuns:

Asus este printre cele mai bunebig grin

| dJohnny13 a răspuns:

Da este un brand din cele mai bune...recomand