| IonutBlogger a întrebat:

Ce laptop imi recomandati pentru a-mi merge toate jocurile, de la Wolfenstein The New Order, pana la Minecraft cu shadere la high, si da, minecraft-ul consuma foarte mult...
Sa mearga bine, atat pe jocuri cat si pe programe de genul: Photoshop, illustrator, etc.

As vrea de la Asus sau Lenovo.
P.S: Direct link-ul daca se poate!

7 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

Eu iti recomand un PC nu un rahat de laptop care se presupune a fi pentru ''gaming'', CICA... tongue

| IonutBlogger explică (pentru anonimguy3):

Am si PC de gaming, dar vreau si laptop ca, cand ma apuc de youtube o sa merg si-n vacanta. Si laptop-ul trebuie' sa-l iau cu mine.

| anonimguy3 a răspuns (pentru IonutBlogger):

Daca tu te duci in vacanta ca sa te joci pe laptop, aia deja numai e vacanta...

| IonutBlogger explică (pentru anonimguy3):

Omule, cand n-am ce face seara la 2 noaptea ce doamne iarta-ma vrei sa fac? sa fac laba toata seara? Omul se mai si joaca, nu?

| anonimguy3 a răspuns (pentru IonutBlogger):

Whatever, da la 2 noaptea tu esti pe net, gg bro. No comment. In vacanta te odihnesti nu stai pe net laughing

| andyeyes99 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DJYPZBBBM/
Ceva mai bun ca asta nu cred ca gasesti, care sa corespunda cerintelor tale. Doi prieteni si l-au cumparat de curand si pot spune ca laptop-ul isi merita toti banii. Acum depinde si ce buget ai si tu. Sper ca te-am ajutat.

| IonutBlogger explică (pentru andyeyes99):

Frate, mersi mult! happy, mai adaug eu 4gb ram si o sa fie super laptop-ul. happy