| 5yr0Kk a întrebat:

ce parere aveti de placa asta video http://m.altex.ro/......28bit-bulk
powercolor.ce firma e asta...as vrea sa cumpar placa asta dar imi este frica sa nu fie vreo teapa mi se pare prea ieftina pentru ce ofera...(din cate am vazut e made in china..si ce..si telefoanele Allview sunt made in china si sunt bune)
Vad ca e pcie 3.0..ar merge pe o placa de baza Biostar n68s3+ care are slot pcie 2.0?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| tessla a răspuns:

E slaba, foarte slaba. Diferenta intre PCI-E x16 2.0 si PCI-E x16 3.0 e nula

| 5yr0Kk explică (pentru tessla):

De ce zici tu ca e slaba? Are un processor video super bun ai memoeia e gddr 5