| oNNeRuNN a întrebat:

Ce parere aveti despre HTC desire 200 isi merita banii? Merg jocurile bine pe el? pe net se misca repede? Sau daca nu isi merita banii ce telefon imi recomandati pana in 500lei?

3 răspunsuri:
| Izukie00 a răspuns:

Bună! După părerea mea, Samsungurile sunt cele mai bune. Eu am Samsung Galaxy S4 și merge de minune. Știu ca prețul e foarte diferit, dar și calitatea este mult mai bună. Toate aplicații merg foarte bine! Succes și Crăciun Fericit! Te pup :*

| neonitza1 a răspuns:

Nu
categoric nu
ia-ti un Samsung galaxy...
is muuuuult mai bune
HTC nici nu poti numi firma...
nu e de nicio calitate(fara suparare cei care au HTC)

| Creativa123 a răspuns:

Nu iti lua HTC de nici un fel.e cea mai proasta firma