| hi a întrebat:

Buna TPU ce parere aveti despre telefonul acesta as dori sa il cumpar si calitate pret este destul de ok spun eu parerea mea ar concura si cu s3 chiar va rog sa imi spuneti parerea voastra http://www.emag.ro/......DG4VZBBBM/

5 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Bun telefonul.
Daca il iei mai mult pentru poze, o sa fi placut surprins de camera lui.

| hi explică (pentru RaduTN):

Dar crezi ca scoate pozele cu megapixelii care pretinde ca ii are?

| RaduTN a răspuns (pentru hi):

Da,te poti uita pe YT la videoclipuri care testeaza camera foto a acelui telefon.

Bafta wave

| Tariceanu a răspuns:

Vorbeste prosti smilee. Cica nu sunt bune eu am tot umplat cu telefoane ca Allview, prestigio si mereu mau incatat de cat de bune sunt. Nu am observat nici o diferenta intre Samsung si Allview de exemplu decat ca la Samsung am scos mai mult bani din buzunar pentru un telefon mult, mult mai prost decat cel de la Allview. Tiganeala asa sunt romani daca nu scrie pe telefon "Haifon" sau "samsungi" nu e bine. Cat despre telefonul ales de tine este un telefon foarte bun http://bit.ly/1A6r9oF

| Smileee2 a răspuns:

De obicei nu sunt bune telefoanele Prestigio, Allview, Zte, Yezz, Huawei etc...As spune mai bine sa iti iei un Samsung sau un iPhone.Ele sunt cele mai bune.As putea sa iti recomand Samsung Galaxy S3 mini este rapid si bun.Sau daca vrei un telefon mai mare iti poti lua Samsung Galaxy S2 sau S3. Daca vrei cu un procesor mai mare iti poti lua Samsung Galaxy S3 Neo.Este reducere la Media Galaxy de Black Friday si este 830 lei.Sau daca vrei iPhone sunt foarte multe la mana a doua care nu au nici o zgarietura si sunt la jumatate din pret. Sper ca te-am ajutat big grin