| Faby3322 a întrebat:

Ce programe stiti pentru a filma si a face "3D". Va rog ajuror repede!
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| cristianfrunza a răspuns:

Adobe after effects!
Si gasesti o gramada de tutoriale pe netwinking
Succesbig grin

5 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Nu programe, ci o camera video 3d, sunt chiar ieftine cele pentru publicul larg, doar vreo 2000 de euro.
Multiplexer stereoscopic- program cu care poti filma cu doua camere si forma un film 3d.
Dar da-ti seama cata munca pentru ce calitate...

| Faby3322 explică (pentru valentingb):

Ha ha happy iefitin cica! 2000 de euro e ieftin la tine!

Si sa stii ca exista si programe de facut 3D!

| valentingb a răspuns (pentru Faby3322):

Mai citeste o data raspunsul meu o data geniule si o sa vezi, scrie mare Multiplexer stereoscopic.
Nu e ieftin? Camerele full hd cu zoom de 1000x costa 1500 de euro.Asa ca nu costa decat cu 500 de euro mai mult.

| Faby3322 explică (pentru valentingb):

Si 500 de euro este scump!

| valentingb a răspuns (pentru Faby3322):

Pustiule, asta e echipament profesional. Vrei ieftin, cumpara un Samsung de 7 milioane