| mary_1175 a întrebat:

ce sanse asi avea sa ma angajez undeva in domeniu IT. dar nu am terminat vreo facultate in acest domeniu. is pasionata de tot ce tine de IT. ma pricep la calculatoare. as putea sa ma angajez undeva. fara sa am facultate in domeniul IT?

Răspuns Câştigător
| Eduard619 a răspuns:

Daca esti chiar foarte buna in domeniu sunt ceva sanse de angajare.Dar tine minte angajatorii vor sa iti vada diploma, ceea ce este gresit deoarece multi fara diploma stiu mai mult decat cei cu.happy

| mary_1175 explică (pentru Eduard619):

Chiar ca asa e, in ziua de azi majoritatea iti cere diploma, mersi happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poti uita aici : http://meciuri-live.info/