| Harley18 a întrebat:

Buna TPU!
Ce telefon imi recomandati si mie sa se incadreze intre 1000-1500 de lei.
Voi ce telefon aveti?
Multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| flixbuster a răspuns:

Samsung Galaxy A33 - are aceeasi platforma hardware ca fratele mai mare A53 si 5 ani de suport software.

7 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Un Nokia. De ce? Poti sa dai cu el de pereti si nu se sparge. Doi ani garantie de la firma, cu transportul gratis.

Eu am XR20.

| doctorandus a răspuns (pentru doctorandus):

A, da, si fara reclame din fabricatie.

| IarsiIar a răspuns:

Un Samsung care a costat 450 lei (la liber. la abonament era aproape 1000 lei). Merge perfect de peste 4 ani. Nu am de gand sa-l schimb.

| alexandru3107 a răspuns:

Iphone 6 si Iphone 7

| Claudiu22200 a răspuns:

Pochopone x3 pro sau Samsung galaxy a23 ( e unul dintre cele mai reușite, telefoane de la Samsung la un buget mic)

| Claudiu22200 a răspuns:

Pochopone x3 pro, e cel mai bun telefon la bugetul tău, pozele le face ok în jocuri se mișcă, bine chiar foarte bine