| xbox360_2907 a întrebat:

Buna TPU cine are o grafica mult mai buna? ps3 sau xbox360? FUNDA+Vot

Răspuns Câştigător
| LegoWar a răspuns:

Eu le-am incercat pe amandoua si XBOX360 e mai bun. funda?

3 răspunsuri:
| sigmanet a răspuns:

Unii spun PS3 unii XBOX 360. EU zic ca este vorba in primul rand de jocul care ruleaza pentru ca parerile vin din experienta fiecaruia. Nu multi compara aceleasi jocuri si pe PS3 si pe XBOX 360, dupa care sa-si dea cu parerea. Oricum tind sa cred ca au aproape aceeasi grafica. M-am uitat la comparatii pe internet... si pentru asa mici diferente nu se merita parca sa dai mai multi bani in plus.
1200 Lei PS3 Slim fara jocuri in comparatie cu 1150 cu 2 jocuri happy la XBOX 360.
Daca tot vrei pachet premium tot mai bun e XBOX 360 cu Kinect si joc 1500 Lei in comparatie cu PS3 cu doar un joc la 1400...
E Kinect totusi...

| sigmanet a răspuns:

Aici vei gasi mai multe fotografii comparative, si gasesti si pe Youtube niste videoclipuri.
http://www.joystiq.com/......3-screens/

http://www.techeblog.com/......comparison

| THCC a răspuns:

Depinde si ce televizor ai.