| Remusel a întrebat:

Buna TPUhappy Cine stie cum se pune imaginile in slide show pe windows xp! pe desktop?happy

Răspuns Câştigător
| ioanamonica a răspuns:

Click dreapta pe desktop-properties-screen saver-sub monitorul care a aparut trebuie sa fie inca un screen saver dai pe acel screen saver si iti alegi din lista my pictures slideshow. Poti seta mai jos in cate minute sa-ti apara apoi dai ok. Funda plsss

3 răspunsuri:
| IonutAxi a răspuns:

Click dreapta pe desktop-properties-screen saver-sub monitorul care a aparut trebuie sa fie inca un screen saver dai pe acel screen saver si iti alegi din lista my pictures slideshow. Poti seta mai jos in cate minute sa-ti apara apoi dai ok

| manolo a răspuns:

Sau poţi încerca programul ăsta. http://download.cnet.com/DeskSlide/3000-2336_4-10378548.html?tag=mncol

Pentru ce a spus ioanamonica, pozele ce vrei să îţi apară, trebuie să fie obligatoriu în folderul "my pictures"
Baftă!