| IoNuTz96 a întrebat:

Cum dezinstalez net framework de pe windows 7 ultimate? ca nu imi apare la Start >control >paneladd remove programs. Si vreau sa il dezinstalez ca sa bag o versiunea mai veche de 3.5. Dau funda. Ms

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru dezinstalarea unui program există mai multe posibilităţi: 1.Start/All Programs/programul respectiv şi Uninstall (dacă are această opţiune).
2.Start/Control Panel/Add or remove Programs/programul respectiv şi dai Remove.
3.My Computer/Local Disk(Chappy/Program Files, clic dreapta pe programul respectiv şi Delete.
4.Foloseşti un program de dezinstalare, gen Revo uninstaller.
5. Dacă nu-ţi reuşeşte cu nici una din cele 4 variante descarcă şi instalează un program numit Unlocker, acesta reuşeşte să dezinstaleze şi programele mai „recalcitrante".

| RandyMarsh a răspuns:

Salut!
Foloseste CCleaner, s-ar putea sa mearga.
Download:http://www.softpedia.com/progDownload/CCleaner-Download-8851.html
Intri la unelte si selectezi de acolo.

| Klaudiu214 a răspuns:

Control Panel>Programs>Programs and Feautres. acolo ai toate programele instalate, tot ce ai instalat tu