| bogdan324 a întrebat:

Cum fac sa mearga comanda vocala la un nokia 5800xpresmusic? Ce trebuie setat?

Răspuns Câştigător
| Skadreddy a răspuns:

Şi eu am 5800XpressMusic şi apăs mult pe tasta verde pentru a da o comandă vocală. Dacă nu ai comenzile vocale setate, poţi să intrii :
Meniu > Settings > Phone > Voice commands.
Dacă mai ai întrebări, îmi dai un mesaj happy.

3 răspunsuri:
| LLTCATpRoduction a răspuns:

Salut tii apasaat pe butonul de pe touch din dreapta.depinde ce ai la el, contacts sau altceva,,...tii aspasat pe el

| LLTCATpRoduction a răspuns:

Dai meniu,settings, phone, voice commands.si puui comanda la ele.si dupa aia tii apasata tasta din dreapta...dai acolo unde ai iconita de la contacte tii apasat, ...http://www.google.ro/......tp?/imgres

| andreigroza a răspuns:

?