| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Ace, cu comanda vocala in limba engleza. Dar nu spun ca nu stiu engleza. doar ca nu e punctul lui fortehee hee ii trebuie o engleza mai cu accent american big grin. Si ma gandeam daca a aparut pe Sf Google un patch cu limba romana pentru comanda vocala.
Funda

Răspuns Câştigător
| Crysis21 a răspuns:

Romana... poate in 10 ani. In alta ordine de idei te sfatuiesc sa iti iei gandul de la google voice... un mare bullshit. Nu merge deloc cum ar trebui, poti chiar sa cauti pe youtube pentru a te convinge.