| arual93 a întrebat:

cum pot face un cd pentru masina cu melodii mp3, am facut si altadata dar am uitat nu in format audio(track) pentru ca sunt prea putine melodii.ce trebuie sa aleg in nero? data este pentru fisiere.

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Dac vrei sa faci un CD Mp3 pentru masina alegi optiunea Data-> Make Data CD.

5 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Alegi data si pui mp3 urile, atat.

| OmulCareStieCeFace a răspuns:

Da-mi id-ul tau de mess si iti spun eu al meu e frumosul_dragutul@yahoo.com da-mi add si iti dau programul

| arual93 explică (pentru OmulCareStieCeFace):

Stiu sa fac, doar ca nu stiam care dintre optiuni este potrivita pentru un cdplayer de la masina

| OmulCareStieCeFace a răspuns (pentru arual93):

Eu credeam ca ai uitat cum se face si ce program iti trebuie

| StAlecs a răspuns:

Cand intra un CD iti apare aia acolo cu Oped folder etc..in dreptunghiu ala...tu alegi MAKE AUDIO CD cand vrei sa faci MP3. Fundita?big grin