| grimreaper_9745 a întrebat:

Cum pot sa scap de Windows genuine? Am windows 7. Funda

Răspuns Câştigător
| radudavid63 a răspuns:

Daca vrei iti dau un acticvato(merge la windows 7, vista, xp sime)
Ti-l dau pe mail dar confirma-mi ca il vrei si da-mi adresa.

8 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Descarca chew-wga, instaleaza-l si ai scapat de probleme. Succes!

| radudavid63 a răspuns:

Vei primi mail de la radu_the.boss_2010@yahoo.com cu activatoru;

| radudavid63 a răspuns:

Ti-am trimis mail(activator in atch)

| Spoorky a răspuns:

Nu incerca so dezactivezi windows genuie cu tinpu ti se va bloca windowsu

| mariusik2012 a răspuns:

Chestia aia cu genuine iti intra automat in pc; e pentru a verifica daca ai windows-ul licentiat; daca nu ai product key iti sugerez sa-ti reinstalezi windows-ul

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti cauta pe net un program care se numeste RemoveWAT mie mi-a mers am si eu windows 7 incearcawinking mult noroc