| Peter28 a întrebat:

Cum pot scoate prostia aia de cronologie (timeline) la Facebook? Am cautat peste tot si nu am gasit nimic. Dau funda! big grin

9 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Nu ai cautat cum trebuie: Uite un exemplu: http://justcosmin.blogspot.ro/......eline.html

| Mădă0611 a răspuns:

Nu se poate, o poti doar ascunde pe browserul pe care instalezi nu stiu ce chestii tongue

| Furculingură a răspuns:

Acesta este noul Facebook.Asa va arata de acum incolo.Chiar daca nu iti bagi tu singur cronologia it va intra automat.Mie mi-a intrat automat.Nici mie nu mi-a placut 1-2 luni.Dar acum imi place mai mult decat fostul tip de profil.Si da exista programe care te fac sa nu o m ai vezi. (atentie! Nu ti-o scot doar te fac sa nu o mai vezi).ar iti recomand sa nu iti instalezi asa ceva deoarece nu vei stii cum iti vad ceilalti profilul.O sa ramai cu coperta goala.

| Elvina a răspuns:

Cauta pe timelineremove.com

| Puffulets a răspuns:

Nu poti s-o scoti!

| Shimozukushiki a răspuns:

Nu exista foarte multi retarzi au luat timeline si nici drecu nu til mai dezactiveaza.

| SakoChan a răspuns:

Imi pare rau, dar deocamdata nu s-a gasit nici o modalitate de dezactivare a timeline-ului... :( Insa daca nu iti place ca atunci cand iti vizualizezi profilul sa il vezi timeline, poti folosi asta http://justcosmin.blogspot.ro/......eline.html ca sa il "ascunzi" de tine. Adica, prietenii si cei care iti vor vizualiza profilul vor vedea tot timeline, dar daca iti vizualizezi tu profilul iti va aparea designul vechi, de dinainte de timeline.

| Paulhd98 a răspuns:

Nu poti :D. Dar daca vrei sa nu o mai vezi la nimeni instaleaza http://timeline-remove-chrome.en.softonic.com/

| gabytza009 a răspuns (pentru Paulhd98):

Aproape toti utilizatori de facebokk au dat pe acea cronologie i au ramas cu ea nu se mai poate sterge peste catva timp toti care au cont de facebook vor avea timelinecrying