| anonim_4396 a întrebat:

cum pot sterge un cont de facebook daca nu imi mai merge messul adica nu mai pot intra pe messul pe care am facut facebookul. ce fac pot sa il sterg ziceti-mi please funda!

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

Uite aici un tutorial: http://solutiipc.ro/sterge-cont-facebook/

Sper sa-ti fie de folos!

bafta!

1 răspuns:
| gwilliam a răspuns:

Buna. Deschizi facebook-ul si in coltul din dreapta sus este o rotita. Dai acolo si dai la setarile contului. Dupa aceea in stanga o sa iti apara mai multe optiuni. Prima este,, General``, a doua,, Securitate`` si altele. Tu trebuie sa dai pe Securitate si pe urma iti apare pe mijloc mai multe setari scrise ingrosat. Sub ele scrie mai mic cu albastru,, dezactiveaza-ti contul``. Dai acolo si iti alegi motivul dezactivarii si bifezi sa nu iti mai vina mesaje nici pe email si dai confirma. Asta este tot si iti este dezactivat facevook-ul si nu o sa te mai gaseasca nimeni care te cauta cu numele asta care il ai acum. Eventual iti poti face al facebook. Dar daca vreodata vrei sa intri iar pe contul asta poti sa scrii id-ul si parola si intri iar pe acest cont si o sa fie totul ca si cand nu s-ar fi intamplat nimic.happy.