| ღ♥ღuLyღ♥ღ a întrebat:

Daca imi pornesc Wi-Fi pe telefon, imi ia bani? Sunt pe abonamentbig grin Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| MariaO a răspuns:

Nu. Wi-fi-ul este gratuit, daca folosesti netul normal fara wi-fi va trebui sa platesti.

1 răspuns:
| AddXf a răspuns:

Nu.deoarece WI-FI-ul merge si fara a fi pe abonament sau sa ai credit in telefon. iti ia bani numai daca iei internet de la ei (adica sa iti dea o pagina web pe care sa o accesezi cand vrei si unde vrei fara sa activezi WI-FI-ul)-dar ca sa iti mearga netul trebuie sa ai o sursa de internet ( un router)... sper ca te-am ajutat :* funda?/