| MariaIrina a întrebat:

Daca mi-am reinstalat windows-u pot sa-mi recuperez cumva conversatiile de pe yahoomessenger?
Multumesc!♥

Răspuns Câştigător
| YoBuDy a răspuns:

Dupa ce ai reinstalat windows-ul instaleaza si yahoo messenger, si intra la arhiva, daca nu le ai acolo, incearca pe mailul tau, logheaza-te si dai la Conversation!

Succes!

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Le ai la conversații pe adresa ta de e-mail.În mod normal ar trebui să ți le deschidă din arhiva de messenger. Dacă nu intră în adresa te ade mail și acolo la conversații le vei găsi(e undeva sub butoul de compunere mesaj). Succes

| daηă a răspuns:

Ai toate arhivele salvate pe mail.

| JulyStorm a răspuns:

Acum toate arhivele se salveaza online, deci ar trebui sa le poti vedea cand intri in: Messenger -> Preferences -> Conversation History

| SmecheruCuSpate a răspuns:

Arhiva ar trepui sa se salveza in serverele de la yahoo, nu din pc tau, asa ca incearca