| theflorinkilba a întrebat:

Bună TPU! Dacă va apărea din nou la Exatlon România 2025 la PRO TV în decembrie 2024 de Crăciun poate să-și mai apară trailerul din 9 noiembrie 2024 sau mai devreme. Vă rog să ajutați pe cineva?

2 răspunsuri:
| zetisonu a răspuns:

In a world filled with https://infinitecraftgame.com/ deadlines, responsibilities, and uncertainties, immersing oneself in a virtual world can provide a much-needed respite from the pressures of everyday life.

| GgGuy a răspuns:

In teorie ar trebui să apară mai devreme, acum depinde ce se întâmplă până atunci