| Tudor_Alexandra_1993 a întrebat:

happy
De vreo ora ma tot chinui sa bag muzica in telefon. Cand bag usb-ul. imi apare casuta dar imi scrie : Mtp Media Player - Transfer files utilizand Windows Media Player sad Acum 2 zile mi se deschidea cu un folder. Ce sa fac?
Am Sony xperia j
Funda.

4 răspunsuri:
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Fii putin mai explicita, deci nu prea am inteles mai nimic, cum sa bagi muzica pe mobil cu usb si explica mai bine ce iti spune, la ce casuta te referi.
P.S Daca poti face un screenshot ar fi perfect.

| Tudor_Alexandra_1993 explică (pentru BeHappyOriceArFi):

File:///C:/Documents%20and%20Settings/Asrock/Desktop/capture-20130914-173948.png
Vreau sa imi apara in loc de windows media player, un folder. Vreau sa-mi bag muzica in telefon si nu pot.

| BeHappyOriceArFi a răspuns (pentru Tudor_Alexandra_1993):

Nu prea am avut probleme de genu asta, dar dai si tu click dreapta pe "casuta" si dupa dai click pe Open in New Window...

| justanotheruseroftpu a răspuns:

Apesi acolo unde scrie mtp si alegi Mass Storage, daca nu merge asa cauta in setari ceva legat de usb mode si alegi Mass Storage