| Ionut321123 a întrebat:

Deci am net prin cablu de la romtelecom si aveam modem de la ei cu wireless da acuma mi s-o stricat si mi-au adus altu da nu cu wireless din ala simplu, dar mie imi trebuie cu wireless ca am si calculator si laptopul care il conectez prin wireless la net. Acum intrebarea mea este, pot sa-mi cumpar eu orice modem cu wireless, imi va merge? sau doar alea de la romtelecom imi merg? precizez ca am si telefon fix. Recomandati-mi un modem cu wireless da mai bun asa pana in 80 de lei ca sa am mai mult semnal. Funda

Răspuns Câştigător
| SouLIce a răspuns:

Poti cumpara orice router wireless
Acesta este destul de bun
http://www.emag.ro/router-wireless-n-tp-link-tl-wr740n/pd/EN772BBBM/

1 răspuns:
| Sorinutsu a răspuns:

Salut, eu iti recomand un router tp - link, merge brici, si da, merge sa imparti netul de la romtelecom, faci setarile wirelles din router si te connectezi de acolo pe laptop, daca nu te descurci revino pe aici. bafta big grin