| EclipseXXX a întrebat:

Bună TPU, după ce am accesat niște pagini, mi s-au salvat în bara de căutare.Cum le pot șterge? Nu-mi mai trebuie și uneori cînd caut altceva îmi apar și mă încurcă(vreau să le șterg definitiv din bara de căutare)

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Sterge istoricul din browser (History), pentru a elimina si termenii din cautarile efectuate.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe scurt ti au ramas in istoric site urile p. orno.

Sterge istoricul browserului si se rezolva

| Torarinchi a răspuns:

Ai incercat sa stergi istoricul?

| Mythra a răspuns:

Cel mai probabil ti s`au descarcat acele toolbaruri... le poti dezinstala asa cum dezinstalezi un program normal (Uninstall or change a program)winking