| KimDinca a întrebat:

Este bun laptop-ul Sony Vaio din toate punctele de vedere? Multumesc.

8 răspunsuri:
| CristiUcV a răspuns:

Buna depinde si de model, dar in general laptopurile Sony Vaio sunt bune.

| lulugabi a răspuns:

Buna eu mi-am luat Sony vaio luna trecuta. Sunt foartee multumita de el.Are windows 8, si era deja instalat.Se misca foarte bine, este usurel, suptire.Si am dat pe el vreo 32 mil.Il recomand tuturor este un laptop foarte bun si accesiibil la pret. :*

| KimDinca explică (pentru lulugabi):

Multmesc mult happy

| lulugabi a răspuns (pentru KimDinca):

Nu ai pentru ce :*

| Agnieszka a răspuns:

Sony Vaio este bun, dar de banii aia poti sa iti iei un laptop cu specificatii mai bune la un pret mai mic.

| Oarga_Luca_1993 a răspuns:

Am Sony vaio si este foarte bun