| dublud a întrebat:

eu si o prietena am ajutat-o sa isi instaleze Team Viewer sa ii pot instala un program ca ea nu se descurca. Intrebarea e, dupa ce il fac de ce nu merge? Imi deschide Team Viewer[ 6 ] si nu imi da niciun ID dar nici nu ma lasa sa bag, zice ceva de conexiune, dar ea e buna, netul merge si in plus eu am mai folosit si alta data Team Viewer, acum l-am dezinstalat sa il faca deodata cu acea fata si orice versiune luam nu ne merge. Ajutor?

Răspuns Câştigător
| Diabl0 a răspuns:

Mai... nu il mai instalati datii direct run, alte probleme pot fi: firewall, anti-virusul. Cautati alta versiune daca cu 6 nu merge, 5 de exemplu.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca gresesti compatibilitatile programelor, este bine sa folosesti variante portabile.
Da-mi un PM ( mesaj privat cu un id ) sa putem rezolva.