| PaulChamp56 a întrebat:

Buna TPU imi apare eroarea asta si mi se inchide chrome-ul firefox-ul http://tinypic.com/r/14jx4px/8
Plz helpp

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Dacă eGoogle Chrome este normal.Cei de la google mai au mult de sapă până să facă un browser stabil, carre să nu crape când ți navigarea pe net mai interesantă, și sau când folosești intens aplicații media bazate pe PAPI(un flash player dezvotat și implementat de ei ce se gasește în Google chrome pe post de înlocuitor de Adobe flash player).
Deci da©a vrei să nu mai ai așa ceva recomand Opera sau Modzila firefox.Promul e similar la performanțe cu Chrome-ul, pe Windows, ca p Linux este Midori sau Icewasel, care îs cu mult peste Opera.Succes