| Andreea_Andreea_1999_NEvY a întrebat:

Îmi puteți da și mie niște generatoare de adus like-uri pe facebook? (și explicație cum se folosește)
Funda celui mai bun răspuns.

4 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva, imi pare rau.

| Jipa95 a răspuns (pentru GabrielaIoana):

Ba exista. Iti faci un cont aici, http://addmefast.com/ aduni puncte, si poti creste in like-uri pe facebook, twitter, youtube followers, etc.

| robi1990 a răspuns:

Generatoare de adus like-uri?!, O_o

| Rozaliul a răspuns:

Buna Andreea! Pe bune nu inteleg pe cei care vor muuulte like-uri pe facebook straight face.Nu inteleg cu ce ajuta pe unii miile de like-uri pe facebook.Parerea mea, daca vrei multe like-uri adauga mai multi prieteni si da-le like si ei iti vor da inapoi.Bafta!