| Kosminutza12 a întrebat:

Imi puteti spune care este o tableta buna pana in 1000 de lei, va rog? big grin

Răspuns Câştigător
| Darcklight a răspuns:

Ce zici de asta?
http://www.emag.ro/......E0ZDKBBBM/

3 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

ARCHOS 80 G9. O gasesti pe pcgarage.ro
Iti spun ca e o tableta performata si cu un design placut. M-am jucat cu un Archos 11.1. A fost prea tare. Are sistem de operare Android, procesor bun si memorie suficienta. Numai buna de navigat pe net, poze, filme si jocuri.

| Yukii987 a răspuns:

Pai cred ca Allview Alldro 3 Speed DUO ar fi cam cea mai buna alegere, desii nu o detin se aude lucruri destul de bune, sustinuta avand in vedere ca a primit updatul la 4.1
alta ar fi e-boda supreme x200 aproape aceleasi specificatii, nu stiu cat de bine este insa sustinuta.
Evolio aria (o detin) este destul de bunicica, tine bateria, insa are multe bugguri se mai aprinde de singura, nu vreua uneori sa se stinga, insa pot spune ca este un mare plus la garantia de 5 ani, si este relativ sustinuta poti pune intrebari pe situl lor si se promite un update la 4.1 care a intarziat putin dar presupun ca va veni si poate rezolva buggurile.
la archos nu ma bag, scuze
la infotouch situl este praf nu inspira incredere.

| CrYsTyYy a răspuns:

Allview speed city este 500lei de pe eMAG si o depaseste pe Nexus 7 care e 1000 lei.