| Matei_Gabi_1994 a întrebat:

imi spuneti si mie cum sa imi descarc minecraftva rog!-P.S. vreau sa imi dati si linkul FUNDA

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Simplu.Intrând pe site-ul producărorului jocului, făcându-ți cont la ei și la secțiunea download ar trebui să nfie nkitul de instalare.Dai download și apoi îl instalezi.Îl poți proba gratis iar ca să îl folosești nelimitata trebuie să îl cumperi.Nu ai bani, ghinion.Asta e industria și lumea Windows, o lume ce se rezumă doar la ban... nu și la calitate.Succes

| Shmooks a răspuns:

Http://www.minecraft-romania.com/......t-t6.html, daca nu doresti sa ti-l cumperi si daca doresti sa joci intra pe rocraft.lgz.ro server serios fara lag si fara probleme cu eventuri si arene.

| Pastiu_Simon_1999 a răspuns:

Www.minecraft.net cumparatil tete!